Довідка Про Реєстрацію Громадянства України

Регистрация иностранца предпринимателем

Як тільки були виконані всі підготовчі процедури для отримання статусу підданого України, залишиться останній етап. Він включає в себе оформлення та видачу довідки про реєстрацію особи, як офіційного громадянина. Після цього іноземець по всіх документах вважається підданим держави.

Як отримати довідку про реєстрацію особи громадянином України?

Скористатися процедурою мають можливість всі особи, у яких є відповідні підстави для отримання громадянства. Для цього вони повинні звернутися в підрозділ ДМС, який розташований по тому територіальному органу, де офіційно проживає резидент. Найголовніше правильно скласти і подати письмову заяву з проханням про те, щоб надали цю державну послугу.

Справка о регистрации лица гражданином Украины

Якщо є така можливість, то слід особисто звернутися до територіального органу міграційної служби. До заяви обов’язково додаються додаткові документи, які підтверджують право цієї особи на отримання громадянства України. Ця процедура проходить за такою системою:

  1. подається заява;
  2. територіальний орган перевіряє документи;
  3. проходить час на розгляд заяви;
  4. виноситься результат.

У певних ситуаціях, якщо особа має поважні причини, за якими вона не може особисто отримати довідку, цей документ видається офіційному представнику. До них відносять батьків або опікунів. Також, якщо заявник оформив спеціальний документ, який дозволяє певній особі отримати довідку замість нього, то це дозволяється законодавством.

Оформлення довідки про реєстрацію особи громадянином України

Важливо заздалегідь підготуватися, до того, що дана державна послуга має свою певну вартість, а саме 137 гривень і 75 копійок. Жодні пільги не дають право позбутися державного мита. Сплатити можна в будь-якому банку і важливо отримати при цьому квитанцію. Для отримання довідки необхідно пред’явити наступні документи:

  • квитанцію про сплату;
  • 2 фотокартки розміром 35 на 45 міліметрів;
  • посвідчення особи;
  • довідка про місце проживання.

Після того, як було прийнято рішення про набуття особою громадянства, в десятиденний термін йому офіційно видається довідка. На підставі цього документу людина може попрямувати в паспортний стіл, де отримає головне посвідчення особи в Україні. Якщо виникнуть певні питання щодо тонкощів процедури отримання даної довідки, то необхідно звернутися до юриста за допомогою контактних даних, вказаних на сайті.