Шлюб за добу з іноземцем

Не так давно в Україні була проведена реформа, завдяки якій став можливим шлюб за добу з іноземцем у Львові. Раніше державний орган давав майбутнім молодятам місяць для роздумів, але сьогодні, за сприяння юристів, реєстрація шлюбу за один день у Львові – абсолютно реальна річ.

Компанія Migration готова забезпечити і максимально швидкий процес розпису з іноземцем. Наші кваліфіковані юристи допоможуть вам з підготовкою, перекладом і оформленням всієї необхідної документації за лічені дні. А вам залишиться тільки в призначений день з’явиться в ДРАЦС для проведення церемонії одруження.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми готові відповісти на всі ваші запитання щодо необхідних документів та процесу укладання шлюбу за добу в Україні.

або зателефонуйте нам:

+38-099-208-44-01

Особливості реєстрації шлюбу з іноземцем

Зважившись зареєструвати шлюб з іноземцем за один день на території України, потрібно знати кілька деталей, невиконання яких унеможливить реєстрацію шлюбу:

 • Перш за все, іноземець повинен легально перебувати в Україні на момент реєстрації шлюбу;
 • Необхідно зібрати всі документи, необхідні для реєстрації. Такі документи повинні бути перекладені на українську мову та засвідчені нотаріально;
 • Важливо подбати про документ який підтверджує припинення попереднього шлюбу у іноземця (звичайно, якщо такий шлюб був), такий документ слід легалізувати у його країні видачі.

Основною проблемою, при реєстрації шлюбу за добу з іноземцем  – є час . За звичайних умов, перевірка документів іноземця в міграційній службі може тривати до двох тижнів. За допомогою наших юристів, Ви можете позбутися обтяжливого очікування.

Також слід розуміти, що  узаконений союз з українцем дозволяє іноземному громадянинові отримати тимчасову посвідку на проживання. Через 2 роки можна претендувати на постійну посвідку, а також громадянство.

78e20a20-cc49-11ea

Як відбувається реєстрація шлюбу за добу у Львові

Львів став одним з перших міст, в якому ввели нову можливість, тому вибираючи, де укласти шлюб за добу, Львів – ідеальне місце для цього. Щоб термінове оформлення шлюбу з іноземцем точно сталося, рекомендується звернутися до юристів і пройти наступні етапи:

Сплатити державне мито

Надати необхідні документи

Підписати договір

З'явитися на розпис

lawyer-and-client-1024x1024

Юридична допомога при реєстрації шлюбу з іноземцем за добу у Львові

Далі наведено кілька основних послуг, які надає наша компанія при реєстрації шлюбу з іноземцем за добу:

 • юристи детально розкажуть, які потрібні документи та як і де їх правильно оформити;
 • юристи зберуть відсутні документи;
 • юристи переведуть документи і завірять в нотаріальному порядку;
 • юристи супроводжуватимуть рух Ваших документів під час перевірки в міграційній службі;
 • юристи прискорять процедуру, від чого б це не залежало.

У разі якщо до моменту вступу в шлюб документи втратили силу, загубилися або прийшли в непридатний стан, юристи можуть відновити потрібні папери. Якщо для цього необхідно буде присутність іноземця в державних структурах, експерти супроводжуватимуть візит.

Слід враховувати, що самостійний переклад документів не підлягає нотаріальному посвідченню. Це повинен робити дипломованою фахівець, і тільки на підставі диплома нотаріус підтвердить вірність перекладу. Якщо звернутися до юристів, іноземцю особисто не потрібно буде займатися цим питанням.

Отримання посвідки або громадянства через шлюб з іноземцем

Згідно із законом, іноземець, чий чоловік / дружина є громадянином України, на підставі свідоцтва про шлюб з іноземцем може отримати тимчасову посвідку на проживання. Через 2 роки іноземець має право подати документи до міграційної служби з клопотанням про отримання ПМЖ або громадянства України.

Це вважається одним з найбільш легких шляхів для отримання документів, оскільки в іншому випадку іноземцеві потрібно:

 • мати родичів в Україні;
 • бути родом з України;
 • бути корисними Україні в професійному плані;
 • бути офіційно працевлаштованим в Україні;
 • інвестувати кошти в економіку України (зокрема, в підприємство).

Який би спосіб не вибрав іноземний громадянин, наші юристи допоможуть зібрати всі необхідні документи, прискорити процедуру і видати результат на максимально комфортних умовах.

FAQ

Поширені запитання:

Зазвичай, процедура збору, подання та перевірки всіх документів може складати до 2 тижнів. Однак, наші кваліфіковані юристи допоможуть скоротити цей термін до 2-4 робочих днів.

Щоб зареєструвати шлюб в Україні вам потрібно надати паспортний документ, а також свідоцтво про розлучення, якщо хтось із молодят вже був раніше в шлюбі.

Наша компанія готова допомогти вам як з швидким отриманням свідоцтва, так і з його переведенням і проставленням апостилю.

Наша компанія пропонує можливість зареєструвати шлюб з іноземцем у Львові в 3-х локаціях:

 • Шевченківський гай;
 • Аеропорт «Львів»;
 • Арена Львів.

Контактні дані

Хочете дізнатися більше про можливості реєстрації шлюбу з іноземцем? Зв'яжіться з нами: