Продовження посвідки на тимчасове проживання

З огляду на те, що тимчасове проживання в Україні зазвичай оформляється на термін до одного року, потрібно періодично продовжувати посвідку на проживання. Дана процедура не займає багато часу, але для її правильності необхідно грамотно підготувати всі документи і пройти етапи оформлення.

Досвідчена команда юристів компанії Migration готова надати допомогу в продовженні посвідки на тимчасове проживання в найкоротші терміни. Зв’яжіться з нами вже зараз, для отримання попередньої консультації.

Временный вид на жительство в Украине

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми готові відповісти на всі ваші запитання щодо необхідних документів та процесу продовження посвідки на тимчасове проживання в Україні.

або зателефонуйте нам:

+38-099-208-44-01

Документи для продовження посвідки на проживання в Україні

Заява на продовження посвідки на проживання

Оригінал посвідки на проживання

Паспорт іноземного громадянина

Страховий поліс

Завірений переклад паспорту

Чотири фотографії

Підтвердження можливості проживання

Квитанції про оплату послуг

При наявності ідентифікаційного коду, було б доречно надати і його, тому що подібний документ прискорює процес перевірки особистих даних і оформлення документації відповідно до українського міграційним законодавством.

Временный вид на жительство Львов

Порядок продовження посвідки на тимчасове проживання

  1. оформити, отримати або підготувати документ, згідно з яким іноземець може перебувати на території нашої країни – свідоцтво про шлюб, виписка з місця навчання або роботи;
  2. зібрати всі інші необхідні папери;
  3. особисто подати письмову заяву в міграційну службу;
  4. очікувати період перевірки даних (триває п’ятнадцять днів з моменту заявлення);
  5. забрати продовжений дозвіл на проживання (особисто).

Перш, ніж податися в міграційні служби, варто проконсультуватися з кваліфікованим юристом в галузі міграційного права. Він зможе перевірити правильність оформлення документів і проконсультувати в разі виявлення певних недоліків у документах. За продовження посвідки на тимчасове проживання сплачується адміністративний збір у розмірі двадцяти НМДГ.

Термін дії посвідки для певної категорії іноземців становить:

  • якщо видано на підставі дозволу на працевлаштування – то на строк дії такого дозволу;
  • засновники або учасники юридичних осіб зареєстрованих в Україні – два роки;
  • студентам – на період навчання;
  • в інших випадках – один рік.
FAQ

Поширені запитання:

Важливо не забувати, що тимчасову посвідку на проживання необхідно продовжувати щорічно, за винятком навчання (дійсний протягом всього терміну навчання). Після двох років з’явиться можливість оформити постійну посвідку на проживання. Це дозволить не витрачати щорічно фінанси на оформлення страховки і сплати консульського збору.

Посвідка на тимчасове проживання у Львові може продовжуватися необмежену кількість разів, але при наявності відповідних підстав.

Бувають випадки, коли відмовляють у продовженні тимчасової посвідки іноземцю у Львові через неправильно заповнені документи, помилка або подачу неправдивих особистих даних. Це можна виправити і можна зробити в найкоротші терміни. Але також існують регламентовані причини, згідно з якими іноземний громадянин в принципі не має законного права на продовження посвідки на проживання.

Головні вимоги, які необхідно виконати для отримання посвідки на проживання, полягає в тому, щоб вчасно подати необхідні документи. Якщо зробити це пізно, то Вашу заявку не приймуть до розгляду і доведеться покинути межі країни. Обов’язково необхідно писати заяву правильно, без граматичних помилок, вказуючи достовірну інформацію.

– адміністративна, кримінальна відповідальність за період перебування в Україні;

– визнання особи небезпечним для національної безпеки країни;

– невідповідність паспортного документу встановленому зразку;

– подача неправдивих відомостей або підроблених документів;

– при зміні документів іноземець підпадав під слідство або відповідальність у своїй рідній країні.

Важливо пам’ятати, що звернутися з заявою про видачу посвідки можна не пізніше десяти календарних днів до закінчення терміну дії попереднього документу.

Контактні дані

Хочете дізнатися більше про продовження посвідки на тимчасове проживання? Зв'яжіться з нами: