Дозвіл на працевлаштування іноземця

Дозвіл на працевлаштування іноземця – це офіційний документ, який уповноважує правом роботодавця, протягом певного часу використовувати працю громадянина іншої держави. Також, такий документ є однією з підстав для отримання посвідки на проживання.

Разрешение На Работу Иностранца

Отримайте безкоштовну консультацію

Ми готові відповісти на всі ваші запитання щодо необхідних документів та процесу оформлення дозволу на працевлаштування в Україні.

або зателефонуйте нам:

+38-099-208-44-01

k-110-name-972

Порядок отримання дозволу на працевлаштування в Україні

Фахівці різного рівня і кваліфікації зможуть успішно проявити себе тут. Досить тільки законно перебувати в Україні та зібрати необхідні документи для отримання дозволу на працевлаштування в Україні. Після того, такі документи слід подати до обласного центру зайнятості у відділ з питань застосування праці іноземців. Кожна заявка буде розглянута в період семи днів, та протягом трьох днів якщо ви продовжуєте такий дозвіл на проживання. Після цього досить буде тільки дочекатися рішення комісії.

Якщо всі документи були складені правильно, тоді є висока ймовірність того, що заявка буде схвалена. Коли виникнуть певні питання щодо складання документів або інших тонкощів для оформлення працевлаштування, то потрібно довіритися фахівцям.

Документи для отримання дозвіл на працевлаштування іноземців

Найголовніше в цій проблематиці є те, щоб всі документи були складені правильно, а також грамотно завірені нотаріусом. У такому випадку кожен іноземець знає, які саме довідки йому потрібно знайти. Деякі з них потрібно отримати в країні громадянином якої є іноземець, а деякі безпосередньо в Україні. Які ж документи потрібно обов’язково зібрати, щоб отримати дозвіл на працевлаштування іноземців?

Заповнити заяву

1 фотографія формату 35 на 45 мм

Проект трудового договору з іноземцем

Інші документи (в залежності від категорій іноземців)

Заздалегідь, роботодавцю слід розробити проект трудового контракту з іноземцем, де прописані  законодавчі вимоги стосовно мінімальної зарплати (10 мінімальних заробітніх плат). Такий документ, іноземець має подати разом з пакетом інших документів. Варто не забувати, що заявнику надається 90 денний строк  для укладення трудового договору з іноземцем.

Роботодавцем  залежно від підстав видачі дозволу, додатково необхідно подати, копію договору щоб був укладений між українським підприємством та іноземним про направлення працівника на виконання певної роботи, рішення іноземного підприємства що є роботодавцем про направлення на роботу в Україну з визначенням строку, копії документів засвідчують авторське право на об’єкт права інтелектуальної власності.

Звичайно, у кожної людини своя ситуація, тому склад і кількість документів може відрізнятися в певних випадках. Саме тому так важливо при виникненні спірних питань, звертатися за консультацією до досвідчених юристів. Для цього достатньо лише зателефонувати нам, і ми надамо більш детальну інформацію про те, як швидко отримати дозвіл на працевлаштування іноземця.

Переваги отримання дозволу на роботу іноземця у Львові

Серед найвідоміших міст в Україні, саме Львів є найбільш привабливим для життя. Для того, щоб на законних підставах проживати тут та офіційно працювати, необхідно оформити дозвіл на роботу іноземця в Україні.

Популярність цього міста важко оцінити. У ньому зібрано багато культур, народів, стрімко розвивається бізнес. Регулярно відкриваються нові компанії, підприємства, тому завжди достатня кількість робочих місць. Особливо для представників країн СНД працевлаштування в західній столиці України вкрай вигідно. В рейтингу комфортності для життя міст – м. Львів займає перше місце, оскільки тут низький рівень злочинності, розвинута інфраструктура та можливість легко знайти роботу. Чому краще шукати роботу в цьому місті?

  • Багато сфер застосування професійних навичок.
  • Доступне житло.
  • Відмінна екологія.

Не варто забувати про те, що працювати на території України без відповідної документації не тільки неможливо, але і незаконно. Якщо буде виявлено, що певний іноземець працює без дозволу, то в кращому випадку йому буде потрібно виплатити штраф.

Важливо пам’ятати, що дозвіл на роботу іноземця є найпоширенішим способом отримання тимчасової посвідки на проживання. Такий документ оформляється на той самий строк, як і дозвіл на працевлаштування.

FAQ

Поширені запитання:

Для отримання відповідного документу досить законно перебувати на території України і підготувати всі необхідні дані, які слід подати до обласного центру зайнятості у відділ з питань застосування праці іноземців.

Каждая заявка обычно рассматривается в течении семи дней. Если речь идет о продлении такого документа то заявка рассматривается в течении трех дней.

Щоб почати процедуру отримання дозволу на роботу вам потрібно підготувати заяву, проект трудового договору та фото 35х45 мм.

Офіційний документ гарантує права і захист працівника згідно з трудовим кодексом України. З його допомогою можна легально працювати в межах країни, користуючись тими ж перевагами що і громадяни.

Контактні дані

Хочете дізнатися більше про отримання дозволу на працевлаштування в Україні? Зв'яжіться з нами: