Юридична допомога для іноземців у Львові

Допомагаємо з оформленням документів на проживання в Україні з гарантіями на позитивний результат в короткі терміни і без відмов.

Зателефонуйте нам

+38 098 123-91-23 | +38 099 208-44-01

Графік роботи

Пн - Пт 10:00 - 18:00

Посвідка на проживання у Львові

Компанія Migration – це команда досвідчених юристів, яка більше 5 років допомагає іноземцям отримати посвідку на проживання в Україні.

Наші послуги мають на увазі допомогу в отриманні офіційних дозволів на перетин кордону, проживання і роботу в будь-якому місті України на потрібний вам термін.

Головна перевага нашої компанії – це оперативність. Ми завжди намагаємося вирішити ваші питання максимально швидко, звертаючи при цьому увагу на всі деталі.

Зв’яжіться з нами вже зараз для отримання відповідей на ваші запитання щодо оформлення посвідки на проживання.

вид на жительство во Львове

Ми допоможемо Вам оформити

Посвідка на тимчасове проживання

Дозволяє іноземцям законно перебувати на території України протягом 1 року з усіма правами громадянина.

Шлюб з іноземцем

Можливість укласти шлюб з іноземцем за 1 день у Львові з оформленням всіх документів.

Запрошення в Україну

Документ від імені фізичної або юридичної особи для відкриття візи іноземцю на в'їзд в Україну.

Посвідка на постійне проживання

Дозволяє іноземцям перебувати в Україні не обмежений термін, вільно перетинати кордон і офіційно працевлаштуватися.

Дозвіл на роботу

Офіційний документ, який дозволяє громадянам іншої держави легально працювати в Україні.

Отримання громадянства

Допомога з оформленням всіх необхідних документів для подачі їх на отримання громадянства України.

Як отримати посвідку на проживання іноземців в Львові?

Найкращою підставою, яке гарантує оформлення посвідки на проживання іноземців в Україні та Львові, є шлюб з громадянином. Ще можна отримати дозвіл особам, які були народжені на території України і мають відповідний документ. Популярним варіантом для отримання посвідки на проживання у Львові, є наявність близьких родичів – громадян України. Також буде достатньо наявності документів у чоловіка або дитини, щоб швидко оформити собі даний статус.

На жаль, не всі іноземці, які хочуть вільно проживати у Львові, підпадають під ці категорії. Тому таким особам необхідно проконсультуватися з юристами, які допоможуть в отриманні дозволу.

вид на жительство Львов
Документы для вида на жительство

Документи для посвідки на проживання

Не так багато потрібно для того, щоб здійснити оформлення посвідки на проживання в місті Львів. Які документи обов’язково потрібно підготувати?

  • Паспорт громадянина.
  • Квитанція про сплату державного мита.

Якщо є документи, що дозволяють прискорити цю процедуру, як свідоцтво про народження на території України або громадянство близького родича, то їх обов’язково потрібно надати. Документи слід перевести на державну мову і завірити такий переклад у нотаріуса. Пакет документів передається в міграційну службу, а саме клопотання розглядається протягом п’ятнадцяти днів. Наші юристи допоможуть отримати інші документи, які у Вас відсутні.

+38 098 123-91-23

Чому ми?

Завдяки нашому особистому досвіду і багаторічній діяльності в компанії Migration сформувалися переваги, які виділяють нас серед інших компаній, а саме:

Оформлення посвідки на проживання у Львові

Людині, яка планує проживати на території України, а також користуватися всіма правами і свободами передбаченими законом тривалий термін, обов’язково потрібно зібрати повний пакет документів, легально перебувати в Україні, не мати судимостей, а також своєчасно звернутися в міграційну службу. Це потрібно здійснити не пізніше, ніж за п’ятнадцять днів до закінчення терміну законного перебування на території України. У певних випадках для оформлення посвідки на проживання потрібна віза типу «Д».

Для того, щоб не виникло проблем з оформленням документів та бути в курсі всіх особливостей проведення даної процедури, необхідно скористатися послугами досвідчених юристів. На нашому сайті можна отримати комплексну консультацію з цього питання, а також знайти багато детальної і корисною для Вас інформації.

Терміни та вартість отримання посвідки на проживання

Термін оформлення посвідки на проживання також включає в себе час, для оформлення необхідного дозволу на імміграцію, який становить до 1 року. Після того, при наявності необхідної документації, власне вид на проживання в Україні виготовляється протягом семи робочих днів.

Наші юристи зможуть прискорити процес отримання посвідки в найкоротші терміни. Законодавчо встановлений термін виготовлення посвідки на проживання іноземців в Україні становить 10 днів з дати подання всіх документів. Але варто звернути увагу, що подача документів можлива тільки в робочі дні. Вартість юридичних послуг залежить від підстав для оформлення посвідки на проживання в Україні. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами вказаними нижче.

Відгуки клієнтів

Наша команда професійних юристів завжди готова допомогти іноземцям з швидким оформленням посвідки на проживання в Україні.

5/5
Я громадянин Еквадору, але так сталося, що протягом 4 років навчався в українському університеті. По його закінченню мені захотілося залишитися у Львові і завдяки фірмі Migration мені вдалося в найкоротші терміни отримати посвідку на проживання. Спасибі вам велике!
Стефано Іглесіас
Еквадор
5/5
В Україні я приїхала по бізнес-справах, але так сталося що мені довелося залишитися на довше. Щасливий випадок привів мене в компанію Migration, яка допомогла оформити вид на проживання в Україні та отримати дозвіл на роботу. Безмірно вам вдячна за допомогу і оперативність.
Месіла Нано
Албанія

Останні новини

Дізнавайтеся новини про можливості отримання посвідки на проживання в Україні.

Контактна інформація

Хочете дізнатися більше про отримання посвідки на проживання у Львові? Зв’яжіться з нами: