Чи можливо укласти шлюб з іноземцем в Україні

 

Marriage in Ukraine agency

Шлюб з іноземцем у сучасному глобалізованому світі, де стираються кордони між країнами та різними культурами, не є рідкістю. В Україну щороку приїжджає велика кількість студентів із закордону, які в майбутньому планують тут залишитись, аби отримати громадянство, створити бізнес чи легально працевлаштуватись. Особливо привабливою для міграції Україна видається мешканцям країн Близького Сходу як плацдарм для подальшої міграції в Європу чи Америку. Також наша держава нарощує свій рекреаційний потенціал, тож щороку Україну відвідують сотні тисяч іноземних туристів. Безумовно, зважаючи на перелічені обставини, одруження між громадянами різних держав — закономірне явище. Та чи можливо це зробити легально на території України, чи треба їхати закордон?

Відповідь — звичайно можливо! За законодавством нашої держави, іноземці, що перебувають на території України легально у сфері сімейних відносин мають такі ж права, як і громадяни України. Однак потенційне подружжя для укладання шлюбу має відповідати певним вимогам, а саме:

  1. Повноліття обох наречених. Їм має виповнитись по 18 років, однак одружитись можливо і з 16, але тільки за рішенням суду.
  2. Відсутність у наречених зареєстрованого шлюбу на момент одруження.
  3. Відсутність формальних перешкод для укладання шлюбу, а саме: відсутність кровного зв’язку (брати та сестра, прямі родичі) та юридичного сімейного зв’язку (усиновлювач і усиновлений).

На щастя, для більшості пар виконання таких умов не є складним. Однак, якщо на цьому етапі у вас виникають труднощі, бажано звернутись за консультацією до професійних юристів. Компанія Marriage in Ukraine marriageinukraine.com забезпечить вам кваліфікований супровід від подачі документів до отримання свідоцтва про шлюб, що визнається у всіх країнах світу.