Посвідка на тимчасове проживання

посвідка на тимчасове проживання у львові

Щороку до Львова приїжджають іноземці, щоб облаштувати своє життя, знайти престижну роботу, але після перетину кордону іммігранту дається тільки дев’яносто днів на те, щоб покинути цю країну або оформитися. Найчастіше для такої мети вибирають посвідку на тимчасове проживання. Але чому саме тимчасову?

Тимчасова посвідка на проживання іноземця у Львові

Цей дозвіл для іноземного резидента дозволяє законно перебувати на території України, користуватися адміністративними послугами, влаштовуватися на роботу. Досить багато приїжджаючих іноземців вибирають подібний статус, оскільки його не складно отримати, і він гарантує багато можливостей. Які важливі переваги тимчасової посвідки на проживання?

  • Можливість виїжджати і приїжджати в країну в зручні терміни.
  • Вільне переміщення по Україні.
  • Немає проблем з документами при працевлаштуванні.

Важливо враховувати, що даний статус діє протягом одного року. По завершенню цього терміну, його необхідно продовжувати на той самий строк. У цьому випадку, кількість документів не так багато і така процедура триває менший період.

Документи для отримання тимчасової посвідки на проживання у Львові для іноземця

Для оформлення тимчасової посвідки на проживання, необхідно спочатку зібрати всі довідки для цього і відправити їх в міграційну службу. Що обов’язково повинно бути в пакеті документів?

  • Прохання про видачу посвідки на тимчасове проживання.
  • Дві фотографії.
  • Паспорт.
  • Квитанції про сплату державного мита.
  • Медична страховка.

Найчастіше посвідка на тимчасове проживання оформляється через особисті причини або заради отримання роботи у Львові. У будь-якому випадку, якщо у людини виникнуть певні питання або знадобиться консультація, то на нашому сайті можна знайти всю корисну інформацію щодо тимчасової посвідки на проживання, а також є можливість замовити послуги професіонала для складання довідок і документів.

Які переваги дає посвідка на тимчасове проживання?

Найголовніша особливість, за яку іноземці так цінують отримання посвідки на тимчасове проживання, полягає в можливості безперешкодно перетинати кордон з Україною весь період дії цього документа. Більше не потрібно знаходитися в складній юридичній ситуації і залежати від міграційної служби.
Посвідка на тимчасове проживання дає значні переваги, адже відкриває масу можливостей. Тепер можна працювати там, де хочеться іноземцю, і користуватися всіма юридичними та медичними послугами, як і простий громадянин.

З якими труднощами можна зіткнутися при оформленні тимчасової посвідки?

Найголовніші вимоги, які необхідно виконати для отримання посвідки на тимчасове проживання, полягає в тому, щоб вчасно подати необхідні документи. Якщо зробити це пізно, то заявку не приймуть в розгляді і доведеться покинути межі країни. Обов’язково необхідно писати заяву згідно з нормами, які будуть в відділенні міграційної служби.

Важливо не забувати про те, що тимчасову посвідку на проживання необхідно продовжувати щороку. Після двох років з’явиться можливість оформити ПМЖ. Ця посвідка дозволить не витрачати щорічно фінанси на оформлення страховки і сплати консульського збору.
продление вида на жительство в украине

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...