Оформлення тимчасового посвідчення громадянина України

Певні особи, які вже досягли шістнадцяти років, а також відмовилися від іншого громадянства і офіційно є підданими України, мають можливість оформити тимчасове посвідчення громадянина України. Завдяки цьому документу людина для будь-якої інстанції є громадянином, але при цьому у нього ще немає паспорта.

Особливості отримання тимчасового посвідчення громадянина України

Коли людина тривалий термін проживає на території України, то у неї буде прописка або реєстрація на певному місці проживання. Всі територіальні органи міграційної служби ділять вулиці і райони на сфери впливу. З цієї причини потрібно вибирати те відділення, яке відповідає місцю проживання цього громадянина. Необхідно дотримуватися наступної інструкції:

  • зібрати документи;
  • подати заяву державного зразка;
  • почекати десять днів до отримання офіційного повідомлення;
  • забрати посвідчення особи.

Важливо враховувати, що подати цю заяву можна тільки при особистому зверненні. Якщо у людини з поважних причин не виходить здійснити цю дію, то подати заяву або забрати посвідчення особи може офіційний представник:

  • батько;
  • нотаріус.

Важливо враховувати, що вартість цієї процедури налічує сорок дві гривні і сімдесят копійок. Ніякі пільги в даному випадку не діють, тому кожен «іноземець» зобов’язаний виплатити цю суму в повному обсязі. Коли людина отримала тимчасове посвідчення громадянина, то важливо враховувати, що цей документ діє максимум два роки. За цей проміжок часу необхідно оформити паспорт громадянина України.

Які документи необхідні для отримання тимчасового посвідчення громадянина України?

Для того, щоб посвідчення особи було отримано швидко і без проблем, обов’язково необхідно правильне оформлення всіх документів. В першу чергу потрібно пред’явити «платіжку» або квитанцію про те, що людина сплатила державне мито.
Обов’язково необхідно оформити заяву за встановленим зразком. У відділенні міграційної служби є спеціальний стенд, де вказані всі тонкощі цього завдання. Також потрібна довідка, по якій ця людина зареєстрована, як громадянин України.

Не варто також забувати про двох фотографіях стандартних розмірів 3,5 на 4,5. Такі ж самі необхідні для оформлення паспорта громадянина. І останній документ, який обов’язковий до подачі, це ідентифікаційний код. У разі, якщо виникнуть певні питання щодо оформлення документів, то в цій ситуації потрібно проконсультуватися з досвідченим юристом у Львові.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...