Отримання громадянства України


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

отримання громадянства україни

Все більшу популярність для жителів країн СНД отримує громадянство в Україні. Такий статус відкриває нові можливості для працевлаштування, отримання якісної освіти та подальшої міграції в Європу. Існують спеціальні процедури і вимоги, після виконання яких іноземець отримує посвідку на проживання у Львові і  згодом громадянство України.

Як отримати громадянство України у Львові?

Існує ряд умов, які допомагають швидко стати повноправним громадянином. Це стосується територіального походження, або випадку, коли один із близьких родичів уже є підданим України, народження на території України або усиновлення. Також до громадянства можуть прийняти або поновити його. Але для людей без подібних «привілегій» які визначаються походжунням чи народженням в Україні необхідно виконати певні умови:

 • визнання і дотримання Конституції, як основного закону;
 • підтвердження відсутності іншого громадянства;
 • безперервне проживання більше 5 років або шлюб з громадянином більше 2 років;
 • наявність дозволу на імміграцію;
 • володіння українською мовою на рівні спілкування;
 • фінансова забезпеченість.

Дуже важливо, щоб іноземець проживав на території України виключно на законних підставах (наявність посвідки і т.д.). Оскільки, інакше неможливо буде стати повноправним українським громадянином.

Після того, як людина подала в міграційну службу пакет складених документів і сплатила державне мито, вона повинна чекати рішення комісії, така процедура може тривати до 1 року з моменту звернення із заявою та документами.. Після того, як минув термін розгляду заявки, іноземець отримує офіційне повідомлення – схвалення або відмову.

Отримання подвійного громадянство в Україні

Згідно з українським законодавством та Основним законом, український громадянин, який прийняв інше громадянство, все одно, у відносинах з Україною, залишається в своєму первинному статусі. Але, при цьому, згідно із законом така процедура є неприйнятною, хоча ніде не передбачено прямої заборони чи дозволу двогромадянства. Такий стан створює труднощі і протиріччя в отриманні другого громадянства та вчинення певних юридичних дій, де потрібно щоб державні органи визнавали Вас іноземним громадянином, а не українцем.  Основною проблемою подвійного є те, що відсутнє правове регулювання як на національному рівні так і на міжнародному.

Але якщо звернутися до юристів нашої компанії, то можна відшукати різні методи, які збережуть основне громадянство і дасть можливість отримати українське громадянство.

Документи для отримання громадянства України іноземцем

Після проживання на території країни понад п’ять років з’являється можливість на отримання громадянства України. Тоді можна зібрати пакет документів, в якому повинні бути наступні довідки:

 • заяву;
 • 3 фотографії 3х4;
 • підтвердження того, що іноземець не покидав Україну протягом 5 років або свідоцтво про шлюб;
 • свідоцтво про те, що іноземець не має іншого громадянства або відмовляється від минулого;
 • документ, що доводить рівень володіння українською мовою;
 • довідку про доходи, що підтверджує наявність законних джерел для існування.

Після подання заяви з документами до місцевого відділу міграційної служби, протягом 2 тижнів здійснюється ретельна перевірка поданого. Після чого направляється в обласне управління міграційної служби, яка в свою чергу направляє в Державну міграційну службу у м. Києві. Кінцевою інстанцією є рішення  комісії Президента України.

Якщо дотримуватися всіх вимог законодавства, а також правильно скласти документи, то проблем з отриманням громадянства не виникне. Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефонами що вказані на нашому сайті, поспілкувавшись зі спеціалістами.

Які переваги дає громадянство України?

На сьогоднішній день величезна кількість людей з усього світу бажають і роблять все можливе для того, щоб стати повноправними громадянами України. Це відкриває для них нові можливості. Наприклад, варто відзначити, що це дозволяє істотно економити на освіті, отриманні адміністративних послуг, адже для громадян це здійснюється набагато дешевше.

Також варто пам’ятати про те, що кожен громадянин має можливість оформити власний бізнес, займати державну посаду, а також він має право голосувати на виборах. Ще, повноправним резидентам відкриваються усі послуги банківського сектора, якими ті можуть користуватися.

Важливо пам’ятати, що незабаром Україна увійде до Європейського союзу, тому громадяни зможуть безперешкодно пересуватися по всіх країнах цієї спільноти. Це відкриває нові можливості працевлаштування і поліпшення якості життя. З цієї причини зовсім не дивно, що для людей отримання цього статусу є такими пріоритетними.

отримання громадянства україни