Дозвіл на імміграцію в Україну

разрешение на иммиграцию

Регулярно Україну відвідують іноземці в різних цілях. Це стосується туризму, ділових поїздок, але досить часто жителі інших країн приїжджають до Львова саме для того, щоб почати нове життя. Для цього необхідно оформити дозвіл на імміграцію, який відкриє «зелене світло» для подальшого отримання громадянства України і посвідки на проживання.

Як отримати дозвіл на імміграцію у Львові?

Для цього є стандартна процедура щодо іноземців, а також спрощена для певних груп. До неї відносять:

  • діячі культури;
  • фахівці високої кваліфікації;
  • особи, що є найближчими родичами громадян України;

Звичайно, отримати таку послугу має можливість кожен іноземець, якщо він буде слідувати букві закону, а також виконає всі умови. Різниця полягає лише в пакеті документів, і до якої категорії осіб відноситься ця людина. Щоб отримати цей дозвіл на іммыграцію необхідно слідувати наступної інструкції:

  • зібрати всі документи;
  • звернутися в українське консульство;
  • особи, що проживають в Україні відповідно до букви закону, подають заяву в ГТС;
  • подача заяви разом з паспортом і пакетом необхідних документів.

Важливо враховувати, що подібна послуга повинна бути сплачена в будь-якому банку. Її вартість 180 гривень, а держмито в цьому випадку не передбачається.

Особливості дозволу на імміграцію в Україну

Важливо враховувати, що подача заяви відбувається виключно особисто. Якщо будуть надані поважні причини, то дозволяється відправлення документів поштою.

Звичайно, якщо у людини виникнуть певні питання і проблеми щодо отримання дозволу на імміграцію, то краще звернутися до досвідчених юристів у Львові. Більш детальну інформацію можна дізнатися за телевонами.

З якими складнощами можна зіткнутися при отриманні дозволу на імміграцію?

Перше, що потрібно враховувати іноземцю, так це місце подачі заяви. Якщо він хоче отримати дозвіл на імміграцію за межами України, то для цього потрібно прийти в консульство. У тому випадку, коли такий документ необхідно оформити вже на території держави, то для цього звертаються до відділу міграційної служби. Процедура практично не відрізняється, оскільки в одному і в другому випадку дозвіл на імміграцію буде однаковим.

Коли надається копія свого паспорта, то обов’язково потрібно зробити його переклад на українську мову. Його також запевняє нотаріус. Вкрай необхідно пам’ятати про сплату державного мита, яку можна здійснити в будь-якому банку.

Дуже важливо зібрати необхідні документи, а також подати їх у відведені законом терміни. На розгляд заявки і отримання офіційної відповіді не втече більше п’ятнадцяти днів. Це дозволить отримати перше посвідчення особи на території України.

Не потрібно особливих знань, щоб пройти цю процедуру. У місцевому відділі служби міграції є чітка інструкція. Але, в разі, коли необхідна консультація фахівця, то обов’язково варто звернутися до досвідченого юриста.

Разрешение на иммиграцию в Украину

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...