Депортація іноземців з України

депортація іноземців з ураїни

При певних ситуаціях, коли людина перебуває на території України, з ним можуть відбутися різні неприємності. Це призводить до конфліктів з законом і самою державою. Але, якщо ситуація дійде до гіршого варіанту, то може статися депортація з України. Підстави для цього можуть бути різними. Але варто пам’ятати, що не існує невирішених завдань і завжди можна отримати допомогу від юристів.

Чому проводиться депортація з України?

Існує безліч причин, за якими офіційна влада мають право для виселення людини за межі держави. Це стосується порушення чинного законодавства або порядку, так і небажаної поведінки на території країни. Найчастіша ситуація серед них полягає в завершенні терміну дії візи. У цьому можуть бути винні непередбачені обставини:

  • хвороби;
  • лиха;
  • фінансові труднощі;
  • неполадки з законом.

Не рідко зустрічається депортація з України, коли термін дії особистих документів прострочений або вони виявилися загублені. Важливо ще пам’ятати, що якщо людина небезпечна для суспільства або він скоїв злочин за законами України, то результатом буде один з трьох варіантів:

  • зменшення терміну перебування;
  • покарання, як для громадян України;
  • депортація.

Ще одним випадком, коли обов’язково видворяють за межі України, є незаконний перетин кордону. Також важливо пам’ятати, що якщо іноземця звинуватили в певному злочині, то він повинен максимально швидко довести свою непричетність, інакше це вкрай негативно вплине на майбутнє перебування в даній країні. Щоб уникнути негативних наслідків, важливо обов’язково скористатися послугами юристів-консультантів.

Процедура виконання депортації іноземних громадян

У разі, якщо людині оголосила про депортацію, він зобов’язаний покинути територію держави в зазначений термін. Йому повинні пояснити права, обов’язки або можливі звинувачення по скоєного злочину, якщо таке було. У тому випадку, коли потрібно пояснити людині, за якою методикою відбувається депортація іноземців з України на іншій мові, то користуються послугами перекладача.

У тих випадках, якщо людина скоїла серйозні злочини або він загрожував безпеці держави, то в паспорт вписують позначку «небажану особу». У будь-якій ситуації краще в цей же момент скористатися послугами професіоналів в Львові, які допоможуть розібратися в конкретному випадку. Більш детальну інформацію можна дізнатися у наших юристів.

Мінуси української системи депортації

Незважаючи на впевнене прагнення до Заходу і європейському підходу у всіх сферах життя, процес затримання і депортації осіб, які вчинили певні порушення перебування на території української держави, досить недосконалий. З усіх негативних сторін фахівці з прав людини виділяють наступні моменти:

  • процес затримання і депортації не має під собою суворого рішення суду, і тому часто можна спостерігати свавільне ставлення різних органів до цього питання;
  • немає регламентованого періоду і місця затримання іноземних громадян, які підпадають під статтю депортації, що провокує нефиксированное утримання таких осіб в СІЗО;
  • відсутність можливості негайного судового оскарження питання щодо затримання і депортації іноземця, що тягне за собою утримання під вартою до з’ясування обставин більше 72 прийнятих в усьому світі годин.

З огляду на такі нюанси, Україні слід прагнути підвищити свій рівень системи депортації, завдяки чому процес буде менш складним і більш прийнятним для кожної людини.

депортация из украины

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...