Міграційні послуги
для іноземців у Львові
  • Зробимо посвідку протягом тижня
  • Пн-Пт: 10:00-18:00
  • telegram
  • whatsapp
  • viber
Юридична допомога
для іноземців у Львові
з оформлення документів на проживання в Україні
Ми надаємо гарантію на позитивний результат
в короткие сроки и без отказов

Посвідка на проживання у Львові для іноземців

Посвідка на проживання – це документ, що дає право іноземцю проживати на території іншої держави. Останнім часом стають все більш вигідними пропозиції посвідки на проживання у Львові. Це дозволяє проживати на території України протягом будь-якого часу та спокійно будувати своє життя у Львові, не думаючи про обов’язковий перетин кордону та дійсність візи. Але як можна оформити даний документ?

посвідка на проживання у Львові

Як отримати посвідку на проживання у Львові іноземцю?

Краща підстава, яка гарантує оформлення посвідки на тимчасове проживання у Львові іноземцю, є шлюб з громадянином України. Ще можна отримати посвідку особам, які були народжені на території України, і мають відповідний документ. Популярним варіантом для отримання посвідки на проживання у Львові, є наявність близьких родичів – громадян України. Також буде достатньо наявності документів у чоловіка або дитини, щоб швидко оформити собі даний статус. На жаль, не всі іноземці, які хочуть вільно проживати у Львові, підпадають під такі категорії. Тому таким особам необхідно проконсультуватися з юристами які допоможуть в отриманні посвідки.

Документи для отримання посвідки на проживання

Не так багато потрібно для того, щоб здійснити оформлення посвідки на проживання в місті Львів. Які документи обов'язково потрібно підготувати?

  • Паспорт громадянина.
  • Квитанція про сплату державного мита.

Якщо є документи, що дозволяють прискорити цю процедуру, як свідоцтво про народження на території України або громадянство близького родича, то їх обов'язково потрібно надати. Документи слід перекласти на державну мову та посвідчити такий переклад в нотаріуса. Пакет документів передається в міграційну службу, а саме клопотання розглядається протягом п'ятнадцяти днів. Наші юристи допоможуть отримати інші документи які у Вас відсутні.

посвідка на проживання у Львові
посвідка на проживання у Львові

Оформлення посвідки на проживання у Львові іноземцем

Людині, яка планує проживати на території України, а також користуватися усіма правами і свободами передбаченими законом тривалий термін, обов'язково потрібно зібрати повний пакет документів, легально знаходитися в Україні, не мати судимостей, а також своєчасно звернутися в міграційну службу. Це потрібно здійснити не пізніше, ніж за п'ятнадцять днів до завершення терміну законного проживання на території України. В певних випадках для оформлення посвідки вимагається віза типу «Д».

Для того, щоб не виникло проблем з оформленням документів і особа була в курсі всіх особливостей проведення даної процедури, необхідно скористатися послугами досвідчених юристів. На нашому сайті можна отримати комплексну консультацію щодо будь-якого питання з цього приводу, а також можна знайти багато детальної та корисної для Вас інформації.

Квота для отримання дозволу на проживання

Квота - це певна кількість місць для отримання посвідки на проживання, яка встановлюється законодавством. Для кожної групи є свої обмеження в кількості, які діють протягом одного календарного року. До них належать такі категорії іноземців:

  • діячі культури;
  • професійні спортсмени;
  • висококваліфіковані фахівці.

По кожній групі ведеться суворий облік, який заборонено перевищувати. Тому якщо певна кількість діячів культури встигли отримати посвідку на проживання після подачі заявки, то іншим потрібно чекати наступного року.

Також є категорія іноземців які претендують на отримання посвідки поза квотою, такими особами є: особи які уклали шлюб з українцем/українкою понад два роки тому; закордонні українці; які територіально походять з України.

посвідка на проживання у Львові
посвідка на проживання у Львові

Терміни та вартість отримання посвідки на проживання

Строк оформлення посвідки на постійне проживання також включає в себе час, для оформлення необхідного дозволу на імміграцію, який складає до 1 року. Після того, за наявності необхідної документації, власне посвідка на постійне проживання виготовляється протягом семи робочих днів.

Наші юристи, зможуть прискорити процес отримання посвідки в найкоротші строки. Законодавчо встановлений строк виготовлення посвідки на тимчасове проживання складає 10 днів від дати подання усіх документів. Але варто звернути увагу, що подача документів можлива виключно у робочі дні. Вартість юридичних послуг залежить від підстав для оформлення посвідки. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами вказаними нижче.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...