Міграційні послуги
для іноземців у Львові
  • Зробимо посвідку протягом тижня
  • безкоштовна консультація
  • telegram
  • whatsapp
  • viber
Юридична допомога
для іноземців у Львові
з оформлення документів на проживання в Україні
Ми надаємо гарантію на позитивний результат
в короткие сроки и без отказов

Посвідка на проживання іноземця у Львові

Посвідка на проживання – це документ, що дає право іноземцю жити на території іншої держави. Останнім часом стають все більш вигідними пропозиції тимчасової посвідки на проживання у Львові. Це дозволить в певний термін влаштовуватися на будь-яку роботу, проживати в цьому місті і будувати своє життя. Але як можна оформити даний документ?

Як отримати посвідку на проживання у Львові іноземцю?

Краща підстава, яка гарантує оформлення посвідки на постійне проживання у Львові іноземцю, є шлюб з підданим України. Ще можна отримати ПМЖ людям, що були народжені на території України, і мають відповідний документ. Популярним варіантом для отримання посвідки на проживання у Львові, є наявність близьких родичів – громадян України. Також буде достатньо наявності ПМЖ у чоловіка або дитини, щоб швидко оформити собі даний статус.

На жаль, не всі іноземці, які хочуть вільно проживати у Львові, підпадають під такі категорії. Тому їм необхідно отримати спеціальну квоту на міграцію, яку видає уряд України.

Документи для посвідки на проживання

Не так багато потрібно виконати умов для того, щоб здійснити оформлення посвідки на проживання в місті Львів. Які документи обов'язково потрібно підготувати?

  • Паспорт громадянина.
  • Квитанція про сплату державного мита.

Якщо є документи, що дозволяють прискорити цю процедуру, як свідоцтво про народження на території України або громадянство близького родича, то їх обов'язково потрібно надати. Пакет документів передається в міграційну службу, а саме прохання розглядається протягом п'ятнадцяти днів.

Оформлення посвідки на проживання у Львові іноземцем

Людині, яка планує проживати на території цієї держави, користуючись усіма правами і свободами тривалий термін, обов'язково потрібно зібрати повний пакет документів, не мати судимостей, а також своєчасно звернутися в міграційну службу. Це потрібно здійснити не пізніше, ніж за п'ятнадцять днів до завершення терміну законного проживання на території України.

Для того, щоб не виникло проблем з оформленням документів і особа була в курсі всіх особливостей проведення даної процедури, необхідно скористатися послугами досвідчених юристів. На нашому сайті можна отримати комплексну консультацію щодо будь-якого питання з цього приводу, а також знайти багато докладної інформації.

Квота для отримання посвідки на проживання

Квота - це певна кількість місць для отримання посвідки на проживання, яке встановлюється законодавством. Для кожної групи є своє обмеження, яке діє протягом одного календарного місяця. До них належать такі категорії іноземців:

  • діячі культури;
  • професійні спортсмени;
  • висококваліфіковані фахівці.

По кожній групі ведеться суворий облік, який заборонено перевищувати. Тому якщо певна кількість діячів культури встигли отримати посвідку на проживання після подачі заявки, то іншим потрібно чекати наступного місяця.

Як швидко отримати посвідку на проживання у Львові іноземцю?

Найбільш простими підставами для отримання даного дозволу, є наявність працевлаштування в Україні або шлюбу з громадянином цієї країни. Також є випадки, коли в певному іноземця потребує держава. Тоді він безперешкодно може отримати посвідку на проживання в найкоротші терміни.

Не варто забувати про таку можливість, як інвестиція в український бізнес 100 тисяч доларів. Це дуже популярний спосіб для отримання ПМЖ, яким користуються підприємці.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...