Продовження посвідки на проживання в Україні

продовження посвідки на проживання

Коли іноземець проживає на території України виключно на законних підставах, він отримує можливість оформити посвідку на тимчасове проживання. Такий документ оформляється терміном на один рік. З цієї причини багатьох резидентів цікавить, що потрібно для продовження посвідки на тимчасове проживання в Україні?

Підстави для продовження тимчасової посвідки на проживання в Україні

Важливо враховувати, що продовження посвідки можливо тільки в певних випадках:

  • термін дії ще не вийшов;
  • був виданий на законних підставах.

Існує безліч причин, на підставі яких може бути видано посвідку на проживання. Наприклад, якщо через одруження з українцем, то продовження здійснюється швидко і без зайвих питань. Але, в разі навчання, необхідно отримати довідку з університету, в якій буде вказано, що дана людина дійсно є студентів певного закладу.

Важливо враховувати, що якщо продовження посвідки на проживання в Україні здійснюється вже другий рік, то відкривається можливість для отримання такого статусу на постійний термін. Практично 80% всіх розглянутих справ закінчуються ствердно, тому дійсно варто подавати документи. Це дозволить не витрачати щороку гроші на державне мито та оформлення медичної страховки.

Як продовжити посвідку на проживання у Львові?

Важливо враховувати, що звернення до відповідної інстанції має проводитися не пізніше, ніж за п’ятнадцять днів до завершення терміну законного перебування. В іншому випадку, можуть виникнути проблеми з перебуванням на території України.

Фахівці підготували конкретні етапи, як правильно і швидко підготуватися до вирішення цього питання. Важливо чітко і злагоджено слідувати наступної інструкції:

  • зібрати пакет документів;
  • направити їх до органу міграційної служби;
  • очікувати рішення;
  • забрати готовий вид на проживання.

Кожному іноземцю цікаво, що за документи для продовження тимчасової посвідки на проживання в Україні? Це ті ж самі довідки, які використовувалися для отримання такого дозволу. Якщо їх актуальність не змінилася і всі умови законодавства були дотримані, то ця людина точно зможе отримати цей дозвіл.

У разі виникнення певних питань щодо продовження тимчасової посвідки на проживання в місті Львів, краще відразу ж звернутися до відповідних фахівців по міграційному праву. Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефонами що вказані на сайті.

Як розрахувати дату для продовження посвідки на проживання в Україні?

На момент продовження посвідки на проживання, багато хто задається питанням, як можна уникнути зайвих проблем з документами. В ідеалі – розрахувати грамотно контрольну дату, в період якої необхідно залишити країну, і зробити в’їзд-виїзд для подальшого перебування на території держави.
Виходячи з законодавчих моментів, така система, при якій іноземець покидає країну кожні дев’яносто днів, а потім повертається назад, є дозволеною. Виглядає це наступним чином:

  • в’їзд в країну;
  • перебування на території 90 днів;
  • виїзд за кордон держави на 90 днів у момент контрольної дати;
  • повторне відвідування країни на подальший регламентований термін.

Період вважається від дня в’їзду і відраховується дев’яносто днів включно. Якщо посвідка на проживання прострочена, а виїзд не здійснено, то правоохоронні органи і міграційна служба мають повне право депортувати іноземця з країни.
Таким чином, якщо ви бажаєте продовжити дозвіл на проживання, необхідно знати абсолютно всі нюанси, які стосуються перебування в країні і перетину кордону.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...