Дозвіл на працевлаштування у Львові


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

дозвіл на роботу у львові

Серед найвідоміших міст в Україні, саме Львів є найбільш привабливим для життя. Це не дивно, адже тут маса місць для розваг, відмінні умови життя, а також завжди підходяще кількість робочих місць. Для того, щоб на законних підставах, працювати і жити тут, необхідно оформити дозвіл на працевлаштування у Львові.

Як отримати дозвіл на роботу для іноземця у Львові

Популярність цього міста складно переоцінити. У ньому зібрано багато культур, народів, але теж можна сказати і про бізнес. Регулярно відкриваються нові компанії, підприємства, тому завжди достатня кількість робочих місць. Особливо для представників країн СНД працевлаштування в західній столиці України вкрай вигідно. В рейтингу комфортності для життя міст  – м. Львів займає перше місце, оскільки тут низький рівень злочинності, розвинута інфраструктура та можливість легко знайти роботу.  Чому краще шукати роботу в цьому місті?

 • Багато сфер застосування професійних навичок.
 • Доступне житло.
 • Відмінна екологія.

Фахівці різного рівня і кваліфікації зможуть успішно проявити себе тут. Досить тільки зібрати необхідні документи і подати їх до місцевого центру зайнятості. Кожна заявка буде розглянута в період п’ятнадцяти днів. Після цього досить буде тільки дочекатися рішення комісії.

Якщо всі документи були складені правильно, прохання подано в зазначений законодавством термін, тоді є висока ймовірність того, що заявка буде схвалена. Коли виникнуть певні питання щодо складання документів або інших тонкощів для оформлення працевлаштування, то потрібно довіритися фахівцям.

Документи для отримання дозволу на працевлаштування іноземця у Львові

Найголовніше в цій проблематиці наступні нюанси: щоб всі довідки були складені правильно, а також грамотно завірені нотаріусом. У такому разі не кожен іноземець знає, які саме довідки йому необхідно відшукати. Деякі з них потрібно отримати в країні громадянином якої є іноземець, а деякі безпосередньо в Україні.  Які ж документи потрібно обов’язково зібрати?

 • Заповнити заяву (перебуває у вільному доступі в Інтернеті);
 • Копія документа що підтверджує здобуття освіти, що повинен бути перекладений на державну мову з нотаріальним посвідченням та належно легалізований.
 • 2 фотографії формату 35 на 45 мм.
 • Довідка медичної установи України що підтверджує відсутність інфекційних захворюваннь та сертифікат про проходження наркологічного огляду.
 • Довідка від роботодавця, у якій вказано що надана іноземцю посада не пов’язана х належністю до громадянства України та не потребує допуску до державної таємниці.
 • Довідка МВС про відсутність судимості.
 • Довіреність на на конкретну особу яка буде вчиняти певні дії та представляти іноземця в державних органах для отримання дозволу на працевлаштування.
 • Картка платника податків

Заздалегідь, роботодавцю слід звернутися до місцевого центру зайнятості для того щоб затвердити звітність про попит на робочу силу (вакансії). Такий документ, іноземець має подати разом з пакетом інших документів.
Додатково роботодавцем, залежно від підстави видачі дозволу, необхідно подати, копію договору щоб був укладений між українським підприємством та іноземним про направлення працівника на виконання певної роботи, рішення іноземного підприємства що є роботодавцем про направлення на роботу в Україну з визначенням строку, копія статуту підприємства-роботодавця,  копії документів що ідентифікують авторське право на об’єкт інтелектуальної власності.

Звичайно, у кожної людини своя ситуація, тому склад документів може відрізнятися в певних випадках. Саме тому так важливо при виникненні спірних питань, звертатися за консультацією до досвідчених юристів. Для цього достатньо лише зателефонувати нам, і ми надамо більш детальну інформаці. про те, як швидко отримати дозвіл про працевлаштування.

Переваги отримання дозволу на роботу у Львові

Не варто забувати про те, що працювати на території України без відповідних документів не тільки неможливо, але і незаконно. Якщо буде виявлено, що певний іноземець працює без дозволу, то в кращому випадку йому буде потрібно виплатити штраф.

Залежно від роду діяльності, загрожує різна ступінь покарання. У певних випадках людину можуть депортувати. З цієї причини набагато вигідніше оформити для себе дозвіл на працевлаштування. В цьому випадку можна зовсім не турбуватися щодо санкцій з боку правоохоронних органів, адже діяльність іноземця законна.

Важливо пам’ятати, що дозвіл на роботу є найчастішим способом для отримання посвідки на проживання. Такий документ оформляється на той самий строк, як і дозвіл на працевлаштування.
Варто пам’ятати, що це свідчення одночасно є посвідченням особи конкретної людини, яке використовується у всіх інстанціях. Також з дозволом на роботу ніхто не може вимагати від іноземця виїзду з країни до закінчення певного терміну. Це дозволяє безперешкодно пересуватися по території України, а ще перетинати її межі.

дозвіл на працевлаштування у львові