Запрошення в Україну для громадян Росії

приглашение в украину для россиян

Незважаючи на те, що для поїздки на територію сусідньої країни особливого документа або візи не потрібно, зважаючи на напружену політичну ситуацію огляд до росіян особам набагато посилився. Тому, якщо не хочете сюрпризу у вигляді повернення на батьківщину, варто заздалегідь подбати про офіційному документі. Де оформити запрошення в Україну для росіян, і які документи потрібні для такого запрошення?

Види запрошення в Україну для росіян

Причини виїзду в найближче зарубіжжя бувають різні. І тому служба міграції розробила варіанти документації для основних розділів. Запрошення на в’їзд в Україну для росіян можуть бути наступних видів:

  • по робочих питаннях – такий варіант найчастіше відправляється бізнес-партнерам або вузьких спеціалістів у вузькій області;
  • туристичне – його оформляють турагентства або комплекси відпочинку;
  • приватне – це поїздки до родичів або друзів.

Але якщо організаційні питання були вирішені, то як оформити запрошення в Україну для росіянина? Для цього міграційна служба запропонувала єдиний бланк, згідно з яким громадянин української держави повинен внести основну інформацію про себе, про людину, яка планує перетнути кордон, про причини приїзду і фінансове становище гостя.

Система оформлення запрошення в Україну для росіянина

В першу чергу, особа, яка запрошує громадянина Російської Федерації, має заповнити спеціальний бланк і подати його в міграційну службу. Для цього знадобляться наступні папери:

  • оплата державного мита на оформлення документів;
  • заяву, що було написано від фізичної особи, яка запрошує громадянина РФ;
  • завірена копія документа, що підтверджує особу українця;
  • переклад і скопійований аналог паспорта громадянина Росії.

При перевірці всіх документів виноситься рішення службою міграції України, яке у вигляді офіційного листа відправляється в РФ. Варто відзначити, що навіть при наявності цього документа немає абсолютної гарантії безперешкодного перетину кордону української держави.

Такий документ просто збільшує шанси на те, що пропуск буде. Також, з 2014 року було встановлено правило, згідно з яким чоловіки у віці від вісімнадцяти до п’ятдесяти років не мають права потрапити на територію країни без запрошення з боку українського громадянина.

Тому, варто дотримуватися основних правил оформлення, щоб не бути депортованим або не допущеним до перетину українського кордону.

Нюанси запрошення в Україну для громадян Росії

В першу чергу, бажаючих отримати або оформити запрошення в Україну для громадян Росії, цікавить, що цей документ є для прикордонних служб. Перевіряючи на кордоні нотаріально завірену заяву, вони спираються на підпис юриста, а також дані про те, хто запрошує на територію України громадянина Росії. До цього додаються дані про в’їзд особі, тим самим підтверджується дотримання вимог міграційної служби.

Також багатьох хвилює питання про те, чи обов’язково запрошувач і запрошений повинні бути родичами. З цього приводу в законі прописано, що ступінь спорідненості і знайомства між особами значення не має.

Що стосується формату документа про запрошення, виникає момент про те, чи можна відправляти лист в електронному вигляді. Як стверджують фахівці, все ж краще не ризикувати і відправити документи за допомогою експрес-доставки або поштою. Так запрошення буде котируватись і не викличе зайвих питань у прикордонників.

Повертаючись до питань ціни, вартість на дану послугу є виключно індивідуальною. Вона залежить не тільки від фірми, яка її надає, але і від індивідуальності випадку.

приглашение в украину для россиянина

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 3,50 из 5)
Loading...