Запрошення на візу в Україну

запрошення в україну

Якщо людина зібралась приїхати в Україну з іншої країни, то потрібно спочатку дізнатися, чи діє безвізовий режим між державами. Якщо так, то іноземець може перебувати без реєстрації 90 днів протягом 180. Але, якщо між державами візовий режим, то потрібно оформити запрошення на візу, перш ніж перетинати кордон.

Запрошення на візу в Україну для іноземців у Львові

Одним з основних умов створення візи в Україну, є документально підтверджене запрошення. Це, свого роду, рекомендаційний лист від громадянина або компанії, що підтверджують існування цієї людини. Віза відкриває для іноземця наступні можливості:

  • вільний перетин кордону на певний термін;
  • вирішення питань, пов’язаних з бізнесом;
  • можливість пройти лікування;
  • туризм.

Такі візи можуть бути навчальними, робочими та туристичними. У кожному разі діє різний термін дії та умови використання. Для оформлення такого документа необхідно ретельно заповнити спеціальну анкету для іноземця, а також надати копію проїзного документа.

Досить тільки оформити запрошення на візу, щоб побувати у Львові. Це дозволить познайомитися з західною столицею України, пожити в ній, попрацювати. Завдяки цьому документу відкриваються істотні можливості подорожі і заробітку.

Не обов’язково вчитуватися в масу непотрібних фактів в інтернеті, щоб знайти відповіді на свої питання. Досить тільки звернутися за консультацією до досвідченого юриста, який обов’язково все докладно роз’яснить, щоб не залишалося питань щодо цієї послуги.

Наша компанія може допомогти в оформленні запрошення на візу. Ця послуга дуже зручна: вона виконується в найкоротші терміни і доступна за вартістю. Більш детальну інформацію можна дізнатися за допомогою телефоном, що вказаний на нашому сайті.

Чому так важливо отримати запрошення на візу в Україну?

Сучасні системи безпеки, якими користуються міграційні служби, в основному, несуть профілактичний характер. Це означає, що абсолютно будь-яка людина з іншої країни не може просто так приїхати на територію України. Для цього необхідно, щоб фізична або юридична особа відправило рекомендаційний лист.

Це означає, що в Україні хтось знає цю людину. І в тому випадку, якщо іноземець загубиться або з ним щось трапиться, то правоохоронні органи в першу чергу звернуться до тих осіб, які відправили йому запрошення і таким чином вийде зв’язатися з родичами і близькими.

При оформленні запрошення дуже важливо дотримуватися встановлених законодавством правил. Адже в іншому випадку заява може бути навіть не розглянуто офіційним органом влади. З цієї причини дуже важливо проконсультуватися з юристом.

Важливо враховувати, що без запрошення листи неможливо отримати візу. Це є обов’язковою умовою без винятків. Але, в будь-якій ситуації можна завжди звернутися за допомогою до фахівців нашої компанії, які обов’язково допоможуть і проконсультують з усіх питань.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...