Запрошення для іноземця в Україну

запрошення в україну

Запрошення на візу в Україну – це документ встановленої форми, який оформляється від імені фізичної чи юридичної особи та являється законною підставою для відкриття візи іноземцю для в’їзду в Україну.

Як оформити запрошення для іноземця в Україну?

Якщо людина зібралась приїхати в Україну з іншої країни, то потрібно спочатку дізнатися який режим між державами, візовий чи безвізовий. Якщо безвізовий, то іноземець може перебувати без реєстрації 90 днів протягом 180. Але, якщо між державами візовий режим, то потрібно оформити запрошення на візу, перш ніж перетинати кордон.

Загалом, варто пам’ятати, що у 2017 році відбулися зміни у порядку оформлення запрошень, тепер не потрібно звертатися до Міграційної служби України для виготовлення запрошень. В такому випадку хто може оформити запрошення на візу в Україну?

Станом на зараз, такий документ можуть оформити будь-які фізичні особи та підприємства. Розглянемо детальніше ці два випадки.

Якщо запрошення  робить звичайна фізична особа (громадянин чи іноземець який тимчасово чи постійно проживає в Україні), потрібно внести такі дані:

 1. ПІБ, паспортні дані, місце проживання особи яка запрошує;
 2. Паспортні дані про запрошувану особу;
 3. Мета поїздки, термін перебування, кількість в’їздів та місце проживання в Україні;
 4. Забов’язання взяти на себе можливі витрати пов’язані із приїздом іноземця.

Таке запрошення має бути нотаріально посвідченим та з необхідними додатками (копії паспорта запрошуючої особи).

Процедура оформлення запрошення від імені юридичної особи включає такі відомості:

 1. Номер з ЄДРЮОФОП , реєстраційний номер, місцезнаходження;
 2. Дані про запрошувану особу;
 3. Мета поїздка, період перебування, дата в’їзду та виїзду;
 4. Підпис директора та печатка підприємства;

Такий документ не потрібно посвідчувати в нотаріуса, його достатньо лише оформити на фірмовому бланку.

Для чого потрібне запрошення на візу в Україну ?

Однією з основних умов відкриття візи в Україну, є документально підтверджене запрошення. Це, свого роду, рекомендаційний лист від громадянина або компанії, що підтверджують існування цієї людини та зобов’язують такого суб’єкта взяти на себе певного роду відповідальність за запрошеного іноземця. Віза відкриває для іноземця багато можливостей. Виникає питання, що дає запрошення на візу?

 • можливість відкриття віз будь яких типів «В», «С», «D»;
 • вільний перетин кордону на певний термін;
 • законне перебування в Україні;
 • можливість оформлення посвідки на проживання.

Не обов’язково вчитуватися в масу непотрібних фактів в інтернеті, щоб знайти відповіді на свої питання. Досить тільки звернутися за консультацією до досвідчених юристів нашої компанії, які обов’язково все докладно роз’яснять, щоб не залишалося питань щодо цієї послуги.

Наша компанія може допомогти в оформленні запрошення на візу від Вашого імені. Ця послуга дуже зручна: вона виконується в найкоротші терміни і доступна за вартістю. Більш детальну інформацію можна дізнатися за допомогою телефоном, що вказаний на нашому сайті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 оценок, среднее: 4,08 из 5)
Loading...