Виїзд на постійне місце проживання з України

На даний момент все частіше громадяни України обирають інші країни для ПМЖ. Це зовсім не дивно з тієї причини, що можливостей для здійснення цього стає більше, а привабливість варіанту не зменшується. Отримати подібну послугу можна одночасно з оформленням закордонного паспорта.

Як виїхати на постійне місце проживання за кордон?

Кожна адміністративна послуга, якою можуть користуватися громадяни, має свою специфіку. Те ж саме можна сказати про виїзд на постійне місце проживання. Для того, щоб швидко і без проблем отримати цей дозвіл, необхідно слідувати наступної інструкції:

  • подати заяву до органу міграційної служби;
  • зібрати всі необхідні документи;
  • очікувати рішення інстанції;
  • отримати офіційне повідомлення.

Важливо враховувати той факт, що на розгляд кожної заявки відводиться три місяці. Цей термін може бути істотно менше. Все залежить від завантаженості роботи відділення міграційної служби. Якщо заявку зможуть розглянути швидше, тоді і людина зможе виїхати на ПМЖ набагато стрімкіше.
Важливо враховувати, що після розгляду заявки громадянину України можуть і відмовити. Це відбувається з багатьох причин. Наприклад, він може працювати з відомостями, які надають державну таємницю, тому не зможе спокійно виїхати за кордон.

Також обов’язково перевіряється дію всіх зобов’язань і договорів, які людина повинна виконувати. Наприклад, це можуть бути невиплачені аліменти і заборгованість по ним. До того моменту, як всі борги не будуть погашені, людина не зможе перетнути кордон.

Навіщо необхідно отримувати дозвіл на виїзд з України?

Варто враховувати, що коли будь-яка людина планує на тривалий термін переїхати з України, то держава обов’язково має перевірити, чому це відбувається і чи є у них достатньо коштів. Наприклад, іноді закордон їдуть заради того, щоб сховатися від кримінальної відповідальності або від боргів державі. У певних ситуаціях їдуть на ПМЖ заради того, щоб військовозобов’язаний сховався від переслідування державою.

У будь-якому випадку представники закону обов’язково повинні бути впевнені, що людина переїжджає на постійне місце проживання в іншу країну виключно з благими намірами. Наприклад, для поліпшення якості життя або возз’єднання сім’ї. Якщо виникнуть певні питання щодо виїзду на постійне місце проживання до іншої держави, то в цьому випадку обов’язково варто проконсультуватися з досвідченим юристом.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...