Оформлення шлюбу з іноземцем у Львові

шлюб з іноземцем у львові

Для того, щоб оформити шлюб з іноземцем, потрібно враховувати безліч різних чинників. В першу чергу для цього обов’язково необхідне узгодження з обласним відділом РАГСу. Наші фахівці допоможуть провести переклад необхідних документів, проконсультувати з усіх питань, а також супроводити до відділення міграційної служби.

Реєстрація шлюбу з іноземцем

Для того, щоб провести реєстрацію одруження, обов’язково потрібно пройти через певні юридичні процедури. Справа в тому, що через відмінності в законодавчих інститутах різних країн, часто виникають проблеми з оформленням необхідної документації.

Часто люди, що бажають укласти шлюб, не розуміються у всіх тонкощах цієї справи. Тому точно не завадить скористатися послугами професіоналів.

Особливості оформлення шлюбу з іноземцем у Львові

Одним з найважливіших моментів, який потрібно враховувати: іноземець повинен мати право на законне перебування в Україні не менше тридцяти днів, оскільки стільки часу триває термін на розгляд заявки РАГСом.

Також важливою деталлю є необхідність перекладу всіх документів на українську мову. Потрібно дотримати наступні вимоги:

 • переклад повинен бути здійснений правильно;
 • переклади повинні збігатися між собою;
 • завіреність документів нотаріусом.

Якщо звернутися до некваліфікованих фахівців і документи будуть переведені неправильно, то в такому випадку іноземець зіткнеться з певними проблемами. Найстрашніше – це втрата часу, оскільки доведеться згодом заново проходити всі інстанції для проведення реєстрації.

Термінове оформлення шлюбу з іноземцем у Львові

Офіційно ЗАГС дає нареченому і нареченій один місяць на роздуми. За цей період можна забрати свою заяву. Але що робити, якщо процедуру потрібно провести в терміновому порядку? Шлюб з іноземцем за 1 день – це реальність. Досить тільки мати при цьому вагомі підстави.

Фахівці нашої компанії допоможуть оформити всі необхідні документи. Юристи здатні допомогти навіть у найскладнішій ситуації забезпечити комплексне вирішення всіх проблем з документацією і гарантувати, що люди зможуть швидко укласти шлюб.

Юридичний супровід в реєстрації шлюбу з іноземцем

Професіонали з величезним досвідом здатні допомогти в будь-якій ситуації, що склалася. Експерти з юридичної справи забезпечать:

 • оформлення необхідних документів;
 • переклад документів;
 • прискорення процедури укладення шлюбу;
 • супровід в міграційну службу.

Досить тільки звернутися до фахівців, які проконсультують з будь-якого приводу. Як результат, люди, що бажають укласти шлюб, будуть знати всі тонкощі проведення подібної операції.

Як отримати посвідку на проживання за допомогою шлюбу з іноземцем?

Кожен іноземець вибирає більш зручний спосіб для себе, як йому закріпитися в іншій державі. Які можливості для цього є?

 • Якщо особа представляє державну важливість.
 • Людина висококваліфікований співробітник.
 • Близький родич має громадянство або ПМЖ.
 • Шлюб з громадянином.
 • Інвестиція в економіку.

Це далеко не повний перелік всіх можливостей, як можна отримати дозвіл на оформлення ПМЖ. У кожної держави є свої особливості, а також тонкощі в міграційному праві. З цієї причини варто обов’язково враховувати заздалегідь, які документи необхідно подавати і куди звертатися, щоб вчасно скористатися подібною державною послугою.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...