Проставлення апостилю у Львові

апостиль

Процес проставлення апостиля є важливим етапом при підготовці ділових паперів для перебування в інших країнах. Апостиль – це різновид друку, яка ставиться на документах або оформляється як доповнення до них. Наявність апостиля на довідках і паперах свідчить про їх законність в інших державах.

У яких випадках потрібно апостиль?

Апостиль є універсальною операцією, яка підтверджує достовірність зарубіжних документів. Апостилювання має спрощену схему і займає небагато часу, а документи зі спеціальним штампом можуть використовуватися в декількох країнах зарубіжжя.

Якщо ви маєте намір відправитися в іншу державу на проживання, для працевлаштування або навчання, то можуть стати в нагоді документи, що свідчать про отримання диплома в нашій країні. Для того, щоб диплом мав законну силу, потрібно пройти процес легалізації або в якості альтернативи проставити апостиль.

Для отримання апостиля можна звернутися до таких установ:

  • Міністерство освіти України має право завіряти ділові папери, які пов’язані з навчанням і наукою.
  • Міністерство юстиції України ставить печатку на довідках, які надаються органами правосуддя або готуються нотаріусами.
  • Міністерство закордонних справ займається оформленням інших різновидів паперів.
  • Апостиль підтверджує правомірність печатки та підпису на паперах і довідках.

Перелік документів, на яких можна ставити апостиль

  • довідка про відсутність судимості, медичні папери, довідка з місця проживання;
  • навчальні проекти, архівні документи, дипломи, свідоцтва про отримання освіти;
  • документи, які надаються РАГСом (свідоцтво про одруження, про розірвання шлюбу, про народження);
  • документи, видані юристами (заяви, довіреності);
  • різні види юридичних паперів (статути, реєстрації).

Деякі країни, такі як Великобританія, Швейцарія, Норвегія, Австрія, Франція, Бельгія, Нідерланди, Португалія вимагають наявності подвійного апостиля. Для цього перша печатка ставиться на оригіналі документа або узаконеної нотаріусом копії, після цього робиться переклад, який необхідно нотаріально завірити і вже після цього поставити другий апостиль.

Для швидкого оформлення документів та проставлення апостилю, рекомендуємо звернутися в нашу компанію. Отримати повну консультацію з питання і уточнити терміни і вартість послуг можна за телефоном вказаним на сайті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 3,50 из 5)
Loading...