Прописка у Львові лише для іноземців


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...

Якщо людина хоче отримати гарну роботу в Україні і суттєво спростити для себе процес пересування по країні, то їй буде потрібна реєстрація за місцем проживання іноземних громадян. Це важлива послуга, без якої не обійтися, адже будь-якому роботодавцю необхідно знати, де знаходиться його співробітник.

Порядок реєстрації за місцем проживання іноземних громадян

Прописка є одним з найважливіших елементів для початку трудової діяльності. Якщо людина хоче влаштуватися на престижну роботу, то йому просто не обійтися без офіційної реєстрації, адже кожен роботодавець буде цікавитися наявністю прописки.

Якщо довірити питання професійним юристам, то не виникне ніяких проблем зі службою міграції. Тому так важливо дотримуватися в цьому питанні букви закону, щоб не зіткнутися з штрафними санкціями
Бажаючи проживати на території України, багато громадян закордонних країн замислюються про найкомфортабельнішому місті. Одним з таких є західна культурна столиця. І головна мрія, на яку покладають надії приїжджі – прописка у Львові, як один з найбільш комфортабельних міст для життя, може прийняти нових мешканців, але з певними юридичними моментами.

Тимчасова прописка іноземців у Львові

Люди, які намагаються самостійно відшукати можливість для тимчасової прописки, завжди стикаються з певними труднощами. З цієї причини набагато зручніше користуватися послугами професіоналів, оскільки це гарантує:

 • наявність власника житла при оформленні договору;
 • зручні терміни і розміри оплати;
 • швидке вирішення питання.

При виконанні цих умов, людина, яка отримує прописку, може бути абсолютно спокійний, оскільки угода виявиться на законних підставах. Найчастіше для такої оренди вибираються терміни: шість або дванадцять місяців.

Серед основних документів, які будуть потрібні для оформлення прописки: посвідчення особи цієї людини з перекладом інформації на українську мову. Також потрібна копія посвідки на постійне або тимчасове проживання, завірений нотаріусом.

Звернувшись до нашої компанії, можна з легкістю відшукати оптимальний варіант і вигідно оформити прописку. Більш детальну інформацію можна отримати у наших менеджерів, які зможуть відповісти на всі запитання.

Реєстрація за місцем проживання іноземців у Львові

Головним нюансом, який турбує в такому питанні, залишається легальність процедури. Всі вже давно звикли до шахраїв, які під виглядом офіційної прописки пропонують «сліпі» угоди, а беруть за це досить значну плату.

Тому, якщо ви плануєте залишитися в нашій країні, і офіційно проживати за певною адресою, необхідний наступний набір документів:

 • паспортні дані, копії всіх документів, що підтверджують особу;
 • офіційний документ про оренду, купівлі або отриманні в дар житлової площі в місті Львові;
 • виписка з банку про оплату податку на процедуру.

Звертаючись до нас, ви заощадите свій час і сили, займаючись важливішими справами. А професійні юристи з багаторічним досвідом вирішать всі питання за вас. І навіть якщо вам знадобилася тимчасова реєстрація – ми вам допоможемо!

Купити прописку у Львові

У разі, якщо місце реєстрації необхідно іноземному громадянину на певний період, то потрібно наступний підхід до документів:

 • паспорт, який підтверджує громадянство України;
 • в разі тимчасового проживання – вид;
 • нотаріально завірена папір щодо оренди житлоплощі;
 • чотири фото 3х4;
 • чек про оплату всіх страхових і податкових внесків.

Наша компанія вирішить всі питання за вас. У разі будь-яких труднощів або питань, наші фахівці будуть вирішувати їх самостійно, що забезпечить професійний підхід і оперативність.

прописка иностранцев во львове