Продовження терміну перебування іноземця

Згідно з чинним українським законодавством і нововведень за 2013 рік, будь-який іноземний громадянин має можливість перебувати на території країни за попередньою домовленістю не більше дев’яноста днів. Після цього у нього є всього два тижні на те, щоб продовжити період свого перебування в Україні. Щоб дочекатися позитивної відповіді, у іноземця є 180 днів. Як найкраще це зробити, і яка система попереднього оформлення посвідки на проживання?

Порядок продовження терміну перебування іноземців в Україні

Для того, щоб ще затриматися на території цієї країни, необхідно зібрати пакет документів, на основі яких буде висуватися рішення про продовження терміну проживання в Україні для іноземних громадян. Тому, щоб не помилитися, краще відразу звернутися до грамотного юриста в цьому питанні.

Після того, як зібрані всі документи, і підготовлені папери, їх подають в спеціальну міграційну службу. Фахівці, які працюють там, приймають заяву, дані і виділяють собі певний час на перевірку поданої інформації.

У разі, якщо все в порядку, то протягом трьох робочих днів вам повинні подзвонити з міграційної служби та повідомити про результат. Це буде офіційним запрошенням прийти за позитивним рішенням щодо свого перебування на території України.

Як продовжити термін перебування іноземних громадян у Львові?

Найчастіше, система оформлення буває досить складною, і іноземцю важко впоратися з вимогами законодавства щодо продовження терміну перебування в Україні на певний термін. Тому, в таких випадках радимо звернутися до фахівців. Вони повністю візьмуть питання в свої руки і вирішать кожні нюанси оперативно і без затримки.

Офіс компанії знаходиться у Львові, але в будь-який час ви можете зв’язатися з фахівцями для консультації за допомогою телефонного дзвінка.

Як відбувається продовження терміну тимчасового перебування іноземців?

Коли вже всі документи готові, і відділ з прийому паперів і заявок передає справу далі, воно потрапляє в Державну міграційну службу. Зважаючи на це, фахівці цієї установи проходять наступні етапи, після яких і виноситься вердикт щодо окремих осіб іноземного походження.

У ці етапи включаються такі моменти:

   • перегляд заяви про поновлення, яке було подано персонально громадянином іншої країни;
   • ретельна перевірка і підтвердження щодо необхідності подальшого перебування даного фізичної особи на території України;
   • аудит документації і наявність всіх правильно заповнених паперів, що є основою для винесення вердикту;
   • необхідність наявності реєстраційних відміток, які повинні вказуватися в документах.

У разі, якщо виноситься вердикт у бік іноземного жителя, то в його паспорт ставиться відмітка відповідного зразка. Вона є підтвердженням того, що дана особа може перебувати на території України далі на регламентований період.

Продление срока временного пребывания иностранцев

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...