Переклад паспорта і документів для іноземців у Львові

перевод документов иностранца львов

На сьогоднішній день однією з найбільш популярних послуг на вітчизняному ринку є переклад паспорта іноземця, переклад документів для іноземця на російську мову. Багато в чому це обумовлено активним розвитком бізнесу. Будь-яка юридична домовленість із зарубіжними партнерами вимагає наявність офіційного перекладу різних установчих документів.

Наша організація протягом багатьох років успішно себе зарекомендувала на ринку юридичних послуг. Цінова політика щодо наданого сервісу має на увазі виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта. У більшості випадків наші замовники будуть приємно здивовані нашими демократичними цінами. Довірче і лояльне ставлення до кожного клієнта є для нас пріоритетом.

Особливості перекладу документів для іноземців

У багатьох випадках іноземним громадянам може знадобитися офіційний переклад документів на російську мову. У переважній більшості випадків, подібний сервіс необхідний при наданні іноземних документів в будь-який державний орган з метою здійснення дій юридичного характеру. Основними групами документів, що вимагають перекладу є:

  • будь-яка документація підтверджує особистість людини, видана іноземною мовою (паспорт, свідоцтво про народження);
  • договір або угоду, укладену на іноземній мові (дарча, угоду про майновий розділі);
  • документація, що підтверджує освіту людини.

Безумовно, можна скористатися словником і постаратися без сторонньої допомоги перевести будь-який текст. Але подібні старання, спочатку будуть безглузді, так як самостійно виконаний переклад не має законної сили.

Переклад документів та паспорта іноземця у Львові

Звернувшись в нашу організацію, ми гарантуємо вам підбір висококваліфікованого фахівця, який виконає переклад документів з точною відповідністю оригінального змісту.

Тут представиться можливість зробити замовлення на переклад з нотаріальним посвідченням в максимально короткі терміни. Наші співробітники виконують переклад документів з нотаріальним заявою, як для фізичних, так і юридичних осіб.

Величезний досвід втілення успішних проектів в різних сферах перекладацької діяльності дозволяє нам на високому якісному рівні і оперативно виконати ваше замовлення.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...