Отримання довідки про знання української мови

справка о знание украинского языка

Ні для кого не секрет, що процедура отримання громадянства нашої країни також регламентована певними законодавчими нормами і правилами. Тому, в прописному документі чітко зазначено: щоб стати повноправним громадянином України, необхідно отримати спеціалізований документ, який підтверджує, що дана особа може вільно або на рівні спілкуватися з співгромадянами. Він називається довідка, що підтверджує знання української мови. Навіщо вона потрібна, і які органи уповноважені її видавати?

Як отримати іноземцю довідку про знання української мови у Львові?

В першу чергу, необхідно звернутися через відповідні органи влади в навчальний заклад. Там випробуваник проходить навчання і здає загальний державний тест на знання української мови. Тільки після документального підтвердження викладача або довіреної особи, яке проводить перевірку знань, можна робити висновки щодо рівня володіння розмовною та письмовою мовою.

Від цієї оцінки залежить подальший процес отримання громадянства України, що особливо виділяє міграційна служба. У разі, якщо ситуація здається проблематичною або складно сприймається, то варто звернутися до фахівців.

Наші юристи зможуть допомогти в наступних питаннях:

  • які умови для здачі тесту;
  • в якому порядку варто оформляти заявки для довідки;
  • які документи можуть при цьому знадобитися.

Виходячи з усього перерахованого вище, залишається відкритим питання, чому цей документ настільки важливий. І чи правда, що при її відсутності отримати громадянство набагато складніше?

Для чого іноземцю знадобиться довідка про знання української мови?

Незважаючи на те, що в багатьох країнах використовується система знання не тільки мови, а й історії, юриспруденції та державного статуту, Україна спростила це до розмовної і письмової мови. Іноземець повинен вміти адекватно висловлюватися українською мовою і розуміти його в спілкуванні або прочитанні. Відповідними органами це оцінюється наступним розділах:

  • фонетика;
  • граматика;
  • лексичні початку;
  • синонімізація;
  • знання фразеологізмів і оборотів.

У разі, якщо іноземець має сертифікат про проходження курсів української мови, або ж цей напрямок вивчався в ВУЗі, то довідка про володіння мовою видається автоматично. У разі, якщо освітня установа, яка підпорядковується міграційній службі, сумнівається в якості знань, є ймовірність повторного тесту.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...