Легалізація іноземних документів у Львові

легализация иностранных документов

Легалізацію документів на міжнародному рівні здійснюють з метою визнання правового статусу офіційної документації однієї країни на території іноземної держави.

Для чого потрібна легалізація іноземних документів?

Під легалізацією розуміють проведення певного ряду процедур і дій, акцентованих на те, щоб документи іноземної держави набули юридичної сили. Перед подачею документів в офіційні органи іноземної держави, їх необхідно попередньо легалізувати.

Тобто, надати їм статус законності, який буде відповідати законодавству іноземної держави. Цей церемоніал може бути проведений тільки на території тієї країни, де були оформлені документи.

Наша організація проводить консульську легалізацію, яка має на увазі надання друку посольства або консульства на легалізованих документ. Володіючи багаторічним досвідом здійснення консульської легалізації, наша фірма зможе оформити ваші документи у відповідності з усіма вимогами потрібної вам країни.

Хороші рекомендації та захоплені відгуки наших клієнтів є красномовним свідченням справедливості подібних тверджень.

Різновиди легалізації іноземних документів

Офіційні установи не приймуть у вас документи, якщо вони не були завірені. На сьогоднішній день розрізняють наступні види легалізації:

  • консульська легалізація;
  • апостилювання;
  • завірення в Торгово-промисловій палаті України.

Такі документи як диплом, атестат, свідоцтво про народження, різні довідки вимагають консульського запевнення. Оригінальний документ легалізовано в 2 етапи, тоді як копія – в 3. Перш за все, копія потребує попереднього нотаріальному завіренні. Будь-які документи, видані державними органами, мають юридичну силу виключно на території даної країни.

Таким чином, якщо диплом видавався в іншій державі, то законний статус він має виключно на відповідній території. Щоб офіційні органи іншої держави його прийняли, він потребує легалізовані.

Звертаємо увагою на те, що спочатку документи проходять відповідну процедуру в міністерстві закордонних справ або в міністерстві юстиції України. Подібна процедура, в подальшому здійснюється в консульській представництві тієї держави, де буде задіяний документ.

Легалізація іноземних документів за допомогою послуг, що надаються нашою компанією, дозволить вам не тільки заощадити час і нерви, а й отримати бажаний результат на якісному високому рівні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...