Ідентифікаційний код для іноземця

Ідентифікаційний код – це є десятизначна комбінація цифр яка присвоюється органами Державної фіскальної служби України фізичним особам, як платникам податків або інших платежів та є дійсним протягом усього життя цієї особи. Такий номер може отримати як громадянин України так і іноземець який законно перебуває в Україні.

Як отримати ідентифікаційний код для іноземця у Львові?

Звичайно, ситуацій, коли може стати в нагоді ідентифікаційний код, є досить багато, тому всім важливо його оформити. Для цього достатньо буде лише дотримуватися певних етапів, по завершенню яких у людини обов’язково буде особистий код платника податків. Для початку необхідно зібрати пакет документів:

  1. Паспорт іноземця (для пред’явлення) та його копію перекладену на державно мову з нотаріальним завіренням;
  2. Заповнена облікова картка форми 1ДР.

Після того, як документи зібрані, їх необхідно передати в обласне територіальне відділення Державної фіскальної служби. Якщо іноземець має одну із посвідок на проживання, тоді можна звертатися у районне відділення фіскальної служби.

Важливо враховувати той фактор, що подібні справи розглядаються протягом п’яти робочих днів. По закінченню даного терміну, людині або видається ідентифікаційний код, або відмова із зазначенням точної причини.

Якщо всі документи були оформлені правильно, то ніяких питань до заявника не виникне. Важливо скласти заяву з дотриманням чинного законодавства.

Варто пам’ятати, що якщо іноземець планує почати власну справу або відкрити фірму на території України, а також для здійснення банківських переказів обов’язково потрібно оформити ідентифікаційний код.

Звичайно, не у всіх людей вийде розібратися в тому, як отримати ідентифікаційний код в конкретному випадку. Саме тому краще відразу звернутися до досвідченим юристам. Зателефонувавши нам, ви зможете дізнатися максимально корисну інформацію, яка завжди актуальна.

Особливості отримання ідентифікаційного номера іноземцем

Дуже часто іноземець, який планує отримати ідентифікаційний код, не має можливість забрати його після готовності документа. В такому випадку його можна отримати через довірителя на підставі нотаріально засвідченої довіреності. Якщо код бажає отримати  неповнолітня особа то із заявою може звернутися один із батьків, але після пред’явлення свідоцтва про народження неповнолітнього та особистих документів.

Идентификационный код для иностранца

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...