Ідентифікаційний код для іноземця

У Львові проживають тисячі іноземців, які активно живуть, проявляють себе у багатьох сферах, працюють на всіляких підприємствах. Але одного разу їм може знадобитися оформлення ідентифікаційного коду, наприклад, для перекладу великих грошових сум або відкриття свого приватного справи.

Як отримати ідентифікаційний код для іноземця у Львові?

Звичайно, сфер життя, коли може стати в нагоді ідентифікаційний код, досить багато, тому всім важливо його оформити. Для цього достатньо буде лише дотримуватися певних етапів, по завершенню яких у людини обов’язково буде свій код платника податків. Для початку необхідно зібрати пакет документів:

  • паспорт та копія;
  • заяву строго за державним зразком;
  • переклад посвідчення особи на українську мову.

Після того, як документи зібрані, їх необхідно передати в податкову інспекцію. Для цього є спеціальний кабінет, який обробляє заяви іноземців. Саме там здійснюється прийом заявок.

Важливо враховувати той фактор, що подібні справи розглядаються протягом семи днів. По завершенню даного терміну, людині або видається ідентифікаційний код, або відмова із зазначенням точної причини.

Якщо всі документи були оформлені правильно, то ніяких питань до заявника не виникне. Важливо скласти довідки при дотриманні чинного законодавства.

Варто пам’ятати, що якщо іноземець планує відкрити свою приватну справу або фірму на території України, то для здійснення банківських переказів обов’язково потрібно оформити ідентифікаційний код.

Звичайно, не у всіх людей вийде розібратися в тому, як отримати ідентифікаційний код в конкретному випадку. Саме тому краще відразу звернутися до досвідченим юристам. Зателефонувавши нам, ви зможете дізнатися максимально корисну інформацію, яка завжди актуальна.

Особливості отримання ідентифікаційного номера іноземцему Львові

Дуже часто іноземець, який планує отримати ідентифікаційний код, не має можливість забрати його після готовності документа. Як відбувається такий захід, і що прописано в законі з приводу цього питання?

  • Наявність довіреності. Її оформляють на території нашої країни в нотаріальній конторі, де юрист повинен запевнити документ для його подальшого використання.
  • Можливо складання довіреності за кордоном. У цьому випадку громадянин України зможе також отримати ІК за допомогою цього документа.
  • Отримання паперу в разі, якщо держава, громадянином якої є іноземець, уклало багатосторонні договори з Україною.

Як ми бачимо, в основі можливості забрати документ лежать політичні моменти, що зв’язують країни між собою. Тому, якщо нерезидент не може сам отримати свій ідентифікаційний код, йому необхідно ретельно вивчити питання політичного і економічного співробітництва країн.

Идентификационный код для иностранца

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...